Príma na Bibliotéke 2017

Kultúra

9. 11. 2017 –  Prímania si užívali Bibliotéku aj všetky akcie na tejto každoročnej výstave kníh, ktorá sa konala v Incheba Expo aréne.

“Bibliotéka je úžasná výstava s knihami pre deti i dospelých, keďže sa koná v predvianočnom čase, môžeme na nej nakúpiť veľa darčekov. Najviac som strávila v stánku Slovenskej akadémie vied, kde bolo veľa slovníkov a príručiek, z ktorých som si aj veľa kúpila,” povedala nám triedna prímy B Lenka Kelbelová. “Trochu mi prekážalo veľké množstvo ľudí, keby ich tam bolo trošku menej, mala by som z toho lepší pocit,” zakončila.

Väčšina žiakov si domov odniesla magnetické guľôčky. Na ďalší deň sa ich zvuk ozýval celým tretím poschodím.

Foto: Filip Pavlac, Príma B

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Kultúra
Sekunda v relácii Milujem Slovensko

Ak by ste sa piatok 7.12. nudili, môžete si pozrieť mikulášske vydanie Milujem Slovenska. V utorok 23.10 sa totiž žiaci prímy a sekundy (6. a 7. ročníka základných škôl) zúčastnili nahrávania relácie Milujem Slovensko – vedomostnej súťaže o slovenskej kultúre. Študenti sa ocitli v diváckych skupinách jedného alebo druhého týmu. …

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Čo si myslia naši študenti o protestoch Za slušné Slovensko

Určite ste zaregistrovali protesty za slušné Slovensko, veď aj niektorí žiaci našej školy sa ich zúčastňujú, a práve preto sme sa popýtali na názor našich študentov. Žiakom rôznych vekových kategórií sme položili dve otázky, na ktoré odpovedali celkom nezávisle. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!
Aktuality
Vianočný bazár chalaňov

9.-10.12 sa konal v budove Národného Osvetového Centra Vianočný bazár chalaňov. Vianočný bazár chalaňov je charitatívna akcia kde ľudia nosia zadarmo veci, a tie sú následne vyložené na regáloch určené na predaj. Zdieľaj, nech sa o tom vie!

Zdieľaj, nech sa o tom vie!